Parafia Bożego Ciała Bytom - Miechowice
Projekt i wykonanie: asws 2010
Już za tydzień, 19 maja o 14:30 na miechowickim Dołku kolejna edycja imprezy "zaBIEGAJ o..."

Jeśli jeszcze się nie zdecydowałeś wystartować, wybierz, która aktywność najbardziej Ci się podoba (bieg indywidualny, rodzinny, marsz nordic-walking), przybądź 19 maja przed godz. 14:30 na Dołek i zgłoś się niezwłocznie do biura zawodów. W dniu wydarzenia czeka (tylko!) 20 dodatkowych miejsc dla zawodników indywidualnych i 3 miejsca dla rodzin, stąd kto pierwszy, ten lepszy ;-)

Dlaczego warto wziąć udział?

Oprócz satysfakcji z aktywnie spędzonego popołudnia w miłym gronie :-) zrobisz coś dobrego, bowiem opłaty startowe zostaną przeznaczone na pomoc dla Kamila Lisickiego - ucznia bytomskiego Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, który po przebytym wstrząsie kardiologicznym i amputacji obu nóg wymaga specjalistycznej rehabilitacji i sprzętu ortopedycznego.

A co jeśli nie chcę lub nie mogę wystartować?

Nic straconego - zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku i kondycji, bowiem oprócz Startujących potrzebni i z radością oczekiwani będą Kibice, którzy będą ich dopingować na trasie zawodów. Także oni będą mieli szansę wesprzeć Kamila, wrzucając tyle, ile zechcą ofiarować, do specjalnie przygotowanych puszek.

Więcej informacji można znaleźć tutaj oraz na Facebooku.

Zachęcamy do licznego udziału i wspólnej pomocy dla Kamila - wszak

"współuczestniczymy w tym wszystkim, co dobre dla drugiego człowieka"

albo - cytując pewną piękną książkę dla dzieci:

"Jak głosi radio Fuma: <<Musisz, musisz. Zaraz się skusisz!>> I nie pożałujesz!"