Parafia Bożego Ciała Bytom - Miechowice
Projekt i wykonanie: asws 2010
OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  (5 lutego 2023 r.)

 1. Przeżywamy V. niedzielę zwykłą w ciągu roku. Serdecznie zapraszamy na nieszpory o 17:30.
 2. Msza święta szkolna we wtorek o 17:00. Zapraszamy na nią wszystkie dzieci, a szczególnie z klas trzecich.
 3. Msza święta w intencji ks. wikarego Wojciecha Dombka z okazji kolejnej rocznicy jego urodzin w środę o 18:00. Zapraszamy na nią wszystkich parafian, a szczególnie ministrantów i marianki oraz dzieci, które ks. Wojciech uczy.
 4. W środę spotkanie grupy Dzielenia Słowem o godz. 18:45 w domu katechetycznym - serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.
 5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w czwartek o 17:30, a w piątek o 17:30 koronka do Bożego Miłosierdzia.
 6. Spotkania przygotowujące do bierzmowania:
  - klasy drugie ponadpodstawowe, grupy 6 i 7 we wtorek o godz. 19:00,
  - klasy pierwsze ponadpodstawowe, grupa 1 w czwartek o godz. 19:00.
 7. Zbiórka Dzieci Maryi w najbliższą sobotę, tj. 11 lutego, o godz. 10:00 w domu katechetycznym. Serdecznie zapraszamy wszystkie Marianki, a także dziewczyny od klasy trzeciej szkoły podstawowej, które chciałyby zostać Mariankami.
 8. W sobotę 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. O wszystkich osobach chorych i w jesieni życia w naszej parafii chcemy w tym dniu szczególnie pamiętać w naszych modlitwach. Ze względu na zimową pogodę w tym roku nie będzie w tym dniu Mszy świętej w ich intencji, połączonej z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Zapraszamy ich już dzisiaj do naszego kościoła w bardziej pogodowo przyjaznym terminie, a mianowicie w sobotę przed naszym parafialnym odpustem, tj. 3 czerwca. O tym wydarzeniu będziemy jeszcze przypominali, gdy będzie się zbliżało.
 9. Skarbona znajdująca za ławkami pod chórem to skrzynka intencji, w których będą się modlili starsi i chorzy naszej parafii. Wrzucone przez Was kartki z intencjami nadzwyczajni szafarze będą na bieżąco zanosić do osób, którym zanoszą Komunią Świętą. W ten sposób chorzy będą mieć swój szczególny udział w życiu naszej parafii. Prosimy, aby do skarbony nie wrzucać intencji mszalnych oraz ofiar.
 10. Serdeczne "Bóg zapłać" parafianom, którzy w piątek pomagali w sprzątaniu kościoła. Prośba o dalszą pomoc w piątek po wieczornej Mszy świętej.
 11. Na stoliku pod chórem jest do nabycia nowy numer "Gościa Niedzielnego" w cenie 10 zł oraz Informator Parafialny w cenie 50 groszy.
 12. Tace dzisiejsza oraz z przyszłej niedzieli są przeznaczone na potrzeby naszej parafii.  Za złożone ofiary, także te przelewami bankowymi, składamy serdeczne "Bóg zapłać".