Parafia Bożego Ciała Bytom - Miechowice
Projekt i wykonanie: asws 2010

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (19 czerwca 2016 r.)

 1. Nabożeństwa do Najśw. Serca P. Jezusa w naszym kościele są sprawowane dzisiaj o 17.30, od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św., a w sobotę o 16.30.
 2. Msza św. szkolna na zakończenie roku szkolnego we wtorek o 17.00. Przypominamy o niej dzieciom i rodzicom.
 3. Katolicka Poradnia Małżeńska czynna w środę o 18.00.
 4. W sobotę, 25 czerwca br., odbędzie się pielgrzymka po odbiór relikwii bł. ks. Jerzego Popiełuszki do Warszawy do kościoła św. Stanisława Kostki na Żoliborzu, a potem do świątyni Bożej Opatrzności w Wilanowie. Wyjazd o 4.00 rano sprzed naszego kościoła.
 5. Osoby z biegłą i dobrą znajomością języka angielskiego, które chciałby wspomóc młodzież przyjeżdżającą na ŚDM do naszej parafii 21-25 lipca, prosimy o zostawienie swojego numeru kontaktowego w zakrystii.
 6. Koncert z cyklu „Muzyka w starych kościołach Miechowic” w czwartek o 19.00 w parafii ewangelickiej przy ul. Matki Ewy.
 7. W pierwszym tygodniu wakacji 27.06-1.07 w salkach odbędą się półkolonie dla marianek i dziewczynek ze szkoły podstawowej. Nie trzeba zapisywać wcześniej dziecka. Więcej informacji u ks. Marcina.
 8. Zbiórka dla Dzieci Maryi w sobotę o 10.00. Zapraszamy na nią także dziewczynki, które chcą zostać mariankami.
 9. W sobotę o 18.00 zapraszamy wszystkich ministrantów i marianki na wakacyjne spotkanie przy grillu.
 10. W niedzielę, 3 lipca br. odbędzie się parafialna, piesza pielgrzymka do M. B. Piekarskiej.  Rozpoczęcie pielgrzymki o 7.30 w kościele, a powrót około 19.00. Serdecznie wszystkich zachęcamy do udziału, a szczególnie młodzież.
 11. Istnieje możliwość wyjazdu na spotkanie z papieżem Franciszkiem w ramach Światowych Dni Młodzieży 30 i 31 lipca w Krakowie. To propozycja dla wierzących w każdym wieku jak i całych rodzin. Szczegółowe informacje jak i zapisy wraz z wpłatą 50 zł. w zakrystii. Spotkanie organizacyjne dla wyjeżdżających odbędzie się w niedzielę 26 czerwca o 19.00 w kościele. Zachęcamy też do indywidualnego wyjazdu na spotkanie z papieżem w Krakowie i Częstochowie do sektorów dla osób nierejestrowanych.  
 12. Spotkanie dla rodzin przyjmujących pielgrzymów przyjeżdżających na Światowe Dni Młodzieży odbędzie się w niedzielę 26.06 o 19.15 w kościele.
 13. W zakrystii jest do nabycia nowy, bardzo ciekawy numer „Gościa Niedzielnego” i „Mały Gość” dla dzieci.
 14. Ofiary wsparcia remontu naszego kościoła można składać w kancelarii parafialnej lub do skarbony pod chórem kościoła.
 15. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę oraz przelewem bankowym na potrzeby parafii i diecezji oraz na remont naszego kościoła.