Parafia Bożego Ciała Bytom - Miechowice
Projekt i wykonanie: asws 2010
OGŁOSZENIA PARAFIALNE (13 października 2019 r.)

 1. Dzisiaj zapraszamy serdecznie na ostatni w tym roku różaniec fatimski, który zostanie odprawiony bezpośrednio po wieczornej Mszy św. (około 19:00).
 2. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie o 17:15, a w soboty o 16:15. W każdy wtorek modlitwie różańcowej przewodniczą dzieci.  
 3. W najbliższy wtorek po wieczornej Mszy świętej spotkanie koła misyjnego.
 4. W środę przypada uroczystość św. Jadwigi – patronki Śląska.
 5. W najbliższą sobotę w Rudach Raciborskich odbędzie się Metropolitalny Kongres Misyjny. Przyjazd i rejestracja o 9:00. A od przyszłej niedzieli rozpoczyna się Tydzień Misyjny – czas szczególnej modlitwy w intencji misji, do której wszystkich gorąco zachęcamy. Również taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na misje.
 6. Serdeczne "Bóg zapłać" wszystkim paniom i panom, którzy pomagają w sprzątaniu kościoła. Prośba o pomoc także w piątek o 18:30.
 7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali kolejną rocznicę konsekracji naszego kościoła, tzw. Kiermasz. Msza święta w intencji wszystkich fundatorów, budowniczych, ofiarodawców naszej świątyni i wszystkich parafian w przyszłą niedzielę o 10:00. W przyszłą niedzielę o 10:00 także Msza święta w intencji wszystkich, którzy pielgrzymowali do Krzeszowa,  Barda Śląskiego i Wambierzyc.
 8. Informujemy, że kobiety w wieku 50 – 69 lat w dniach od 16 do 18 października br. przy ZSO nr 5 w Miechowicach w mobilnej pracowni mammograficznej mogą wykonać bezpłatne, cyfrowe badanie piersi. Szczegółowe informacje na plakatach w gablotach.
 9. W przyszłym tygodniu po każdej Mszy świętej niedzielnej w przedsionku kościoła będzie można nabyć w cenie 15 zł płyty z koncertu, który odbył się w naszym kościele 15 sierpnia. Na płycie jest m. in. fragment opery "Nabucco" i 19 innych utworów.
 10. W zakrystii jest do nabycia „Gość Niedzielny” w cenie 5 zł za sztukę.
 11. Dzisiaj przeżywamy XIX Dzień Papieski. Przed kościołem dziś zbiórka na na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 12. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii, a zbiórka przed kościołem na fundusz stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia. Za złożone ofiary, także te przelewami bankowymi, składamy serdeczne "Bóg zapłać".