Parafia Bożego Ciała Bytom - Miechowice
Projekt i wykonanie: asws 2010
OGŁOSZENIA PARAFIALNE (01 luty 2015 r.)

 1. Dzisiaj nieszpory kolędowe o 17.30, na które serdecznie zapraszamy.
 2. Adoracja Najśw. Sakramentu w poniedziałek od 18.30 do 20.00, w środę od 17.30 do 18.00 i w sobotę od 16.00 do 17.00.
 3. Msza św. w intencji kręgów rodzin szensztackich i wszystkich rodzin naszej parafii w piątek o 18.00, a róż różańcowych w sobotę o 7.30.
 4. W poniedziałek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego.  Msze św. o 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00 (po niej także błogosław. św. Błażeja). Podczas każdej Mszy św. poświęcenie gromnic.
 5. We wtorek przypada wspomnienie św. Błażeja W tym dniu będziemy po Mszach św. udzielali specjalnego błogosławieństwa.
 6. W czwartek przypada wspomnienie św. Agaty. Po porannej i wieczornej Mszy św. poświęcenie wody i chleba. Po wieczornej Mszy św. nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy.
 7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Godzina Święta w czwartek o 17.00, nabożeństwa do Najśw. Serca P. Jezusa w piątek po porannej i wieczornej Mszy św., a w sobotę po porannej Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
 8. Z racji Światowego Dnia Chorego w przyszłą środę, 11.02.br. o 9.00 Msza św. w intencji wszystkich chorych i osób w jesieni życie z naszej parafii połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Bardzo prosimy, aby chorym i starszym, którzy mają trudności w poruszaniu dopomóc dotrzeć do kościoła poprzez zorganizowanie im transportu.
 9. Sakramentu bierzmowania ks. Biskup Gerard Kusz udzieli młodzieży trzecich klas gimnazjum w poniedziałek, 16 marca br. podczas Mszy św. o 18.00.
 10. Bardzo dziękujemy młodzieży naszej Parafii i wszystkim Parafianom, którzy przygotowali, prowadzili i uczestniczyli w nocnym czuwaniu przy krzyżu i ikonie Matki Bożej - symbolach Światowych Dni Młodzieży.
 11. Jeżeli jeszcze ktoś chciałby przyjąć do domu młodzież w czasie Światowych Dni Młodzieży prosimy, aby zgłosił się dzisiaj do zakrystii po Mszy św., ponieważ musimy zamykać listę zgłoszonych rodzin.
 12. W zakrystii jest do nabycia „Gość Niedzielny” i „Promyk Jutrzenki” dla dzieci.
 13. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii, a z przyszłej niedzieli na diecezję i seminarium duchowne, a zbiórka w Święto Ofiarowania Pańskiego na pomoc siostrom klauzurowym. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

ks. Henryk Oleś - Proboszcz