Parafia Bożego Ciała Bytom - Miechowice
Projekt i wykonanie: asws 2010
OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  (1 sierpnia 2021 r.)

  1. Dzisiaj o 17:30 nieszpory niedzielne, na które serdecznie zapraszamy.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Godzina Święta w czwartek o 17:00, nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek po porannej i przed wieczorną Mszy świętą, a nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w sobotę po porannej Mszy świętej.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w czwartek o 17:30.
  4. W piątek po wieczornej Mszy świętej sprzątanie kościoła. Bardzo prosimy o pomoc chętne panie i panów i bardzo dziękujemy za dotychczasową pracę.
  5. Na stoliku pod chórem kościoła i w zakrystii jest do nabycia nowy numer "Gościa Niedzielnego" w cenie 6 zł.
  6. Nasza policja apeluje o ostrożność, gdyż nasiliły się wyłudzenia na „wnuczka”. Więcej informacji w gablotach na plakatach.
  7. Bardzo prosimy, aby przebywając w kościele rygorystycznie przestrzegać zasady zasłaniania ust i nosa maseczką. Starajmy się zachować dystans. Prosimy także, aby do Komunii świętej podchodziły najpierw osoby przyjmujące Pana Jezusa na rękę, a w drugiej kolejności te, które Komunię świętą przyjmują do ust. Jeżeli przyjmujemy Komunię świętą na rękę to przyjmujemy ją na lewą dłoń i bezpośrednio po Jej otrzymaniu palcami prawej ręki wkładamy sobie do ust. Na chwilę przed przyjęciem Komunii świętej ściągamy maseczkę. 
  8. Kolekty dzisiejsza i z przyszłej niedzieli są przeznaczone na potrzeby naszej parafii. Dziś zbiórka przed kościołem na poszkodowanych przez ostatnie powodzie i nawałnice w Europie. Za złożone ofiary, także te przelewami bankowymi, składamy serdeczne "Bóg zapłać".