Parafia Bożego Ciała Bytom - Miechowice
Projekt i wykonanie: asws 2010
OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  (31 maja 2020 r.)

1.    Informujemy, że nie na już ograniczeń co do liczby uczestniczących w Mszach świętych i nabożeństwach. Musimy jednak w nich uczestniczyć w maseczkach. Od przyszłej niedzieli nie będzie już także Mszy świętej o 16:30.
2.    Od poniedziałku nie będzie już transmisji modlitwy różańcowej o 20:30 przez Internet, ale za to codziennie będzie on odmawiany w kościele w połączeniu z nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa o 17:15, a w sobotę o 16:15.
3.    Od poniedziałku nie będą już także odprawiane Msze święte o 17:00 (za wyjątkiem soboty).
4.    Od poniedziałku zostaje też otwarta kaplica całodziennej adoracji. Nie będzie adoracji w kościele. W kaplicy przebywamy w maseczkach.
5.    Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu kwadrans przed poranną Mszą świętą i od 17:15 do 18:00 przed Mszą świętą wieczorną, a w sobotę od 16:00 do 17:00. Spowiadamy się także w maseczkach.
6.    Kancelaria parafialna jest czynna tak jak przed epidemią, a więc we wtorek i czwartek  od 9:00 do 10:00 oraz w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 15:30 do 17:00. W kancelarii może przebywać tylko jedna osoba poza obsługą. Zachęcamy, aby intencje mszalne zamawiać tak jak dotąd telefonicznie i pobyt w kancelarii ograniczyć do niezbędnej konieczności.
7.    We wtorek o 19.00 w kościele spotkanie dla rodziców dzieci klas trzecich w sprawie I Komunii św. Może być obecny tylko jeden rodzic i bez dziecka.
8. We wtorek o godz. 16:00 Msza święta w intencji wszystkich dzieci naszej parafii z okazji Dnia Dziecka. Po niej w kościele odbędzie się spotkanie ministrantów i Dzieci Maryi.
9.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek po porannej i przed wieczorną Mszą świętą, a w sobotę po porannej Mszy świętej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
10.    Msza święta w intencji rodzin szensztackich w piątek o 18:00, w intencji róż różańcowych w sobotę o 8:00, a w intencji róż misyjnych w przyszłą niedzielę o 8:30.
11. Pod chórem na stoliku jest do nabycia nowy numer "Gościa Niedzielnego" w cenie 6 zł. Polecamy go Waszej uwadze.
12. Bardzo serdeczne "Bóg zapłać" za przekazywane przez Was ofiary czy to za intencje mszalne, czy na potrzeby parafii - zarówno te wrzucane do koszyczka i skarbony pod chórem, jak i przekazywane przelewami bankowymi.