Parafia Bożego Ciała Bytom - Miechowice
Projekt i wykonanie: asws 2010

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (25 września 2016 r.)


 1. Serdecznie zapraszamy dzisiaj na nieszpory niedzielne o 17.30 i na nabożeństwo dziękczynne za Światowe Dni Młodzieży i pieszą pielgrzymkę do Częstochowy na 19.00. Pielgrzymów zapraszamy po nabożeństwie na spotkanie do salek.
 2. Od wieczornej Mszy św. w poniedziałek do wieczornej Mszy św. w piątek, Eucharystie w dni powszednie oraz pogrzeby są odprawiane w dużej salce domu katechetycznego. Konfesjonał funkcjonuje w dolnych salkach domu katechetycznego.
 3. Bóg zapłać wszystkim, którzy pomagają w sprzątaniu kościoła i gorąco prosimy o dalszą pomoc w czyszczeniu kościoła przed niedzielą w piątek o 18.00.
 4. Msza św. szkolna we wtorek o 17.00. Przypominamy o niej rodzicom i dzieciom.
 5. Na pierwsze spotkanie oazy zapraszamy chętną młodzież we wtorek o 19.00 do salek.
 6. Adoracja Najśw. Sakramentu w środę 17.30-18.00, również w czwartek po nowennie do godz. 20.00, i w sobotę 16.00-17.00.
 7. W środę, 28 września o godz. 19.00 w salce domu katechetycznego odbędzie się spotkanie dla drugich klas gimnazjum w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
 8. W czwartek po wieczornej Mszy św. nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy, a w piątek po wieczornej Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia.
 9. Odwiedziny chorych w sobotę od 8.30. Chorych zgłaszamy do czwartku w zakrystii.
 10. W sobotę o 7.30 Msza św. w intencji róż różańcowych, a po niej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi, a o 16.30 pierwsze nabożeństwo różańcowe.
 11. Biuro Radia Maryja we wspomnienie św. Faustyny 5 października organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i św. Jana Pawła II w Krakowie. Koszt 30 zł. Wyjazd o 8.00 sprzed kościoła. Zapisy w biurze Radia Maryja.
 12. W sobotę, 8 października odbędzie się pielgrzymka róż różańcowych do Sanktuarium Matki Bożej Pokornej w Rudach. Zapisy wraz z podaniem adresu, peselu i numeru telefonu w zakrystii lub kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Koszt pielgrzymki to 20 zł od osoby. Wyjazd o 8.30 sprzed kościoła.
 13. Zbiórka marianek w sobotę o godz. 10.00 zapraszamy także dziewczynki, które chciałby dołączyć do grona marianek.
 14. W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii Siostry Miłosierdzia z sanktuarium w Krakowie – Łagiewnikach. Podczas każdej Mszy św. będą głosiły naukę przygotowującą nas do uroczystego przyjęcia relikwii św. Siostry Faustyny w niedzielę, 16 października kiedy rozpoczniemy przeżywanie jubileuszowego roku stulecia istnienia naszego kościoła. Na godzinę 15.00 zapraszamy do kościoła członków modlitewnej grupy GROM oraz wszystkich parafian na koronkę i spotkanie z siostrami.
 15. Liderzy Szlachetnej Paczki w Bytomiu poszukują 20 wolontariuszy, którzy chcieliby pomóc na terenie naszego miasta. Osoby chętne mogą jeszcze tylko dzisiaj zapisać się na liście w zakrystii.
 16. W zakrystii jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” i Promyk Jutrzenki, a także różańce i książeczka Ewangelia na każdy dzień na rok 2017.
 17. Ofiary wsparcia remontu naszego kościoła można składać w kancelarii parafialnej, do skarbony pod chórem kościoła lub w kopercie na tacę.
 18. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę oraz przelewem bankowym na potrzeby parafii i diecezji oraz na remont naszego kościoła.