Parafia Bożego Ciała Bytom - Miechowice
Projekt i wykonanie: asws 2010
OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  (23 stycznia 2022 r.)

 1. Dzisiaj w Kościele przypada Niedziela Słowa Bożego, która pragnie nam zwrócić uwagę na znaczenie tegoż słowa na drodze naszej wiary i budowania więzi z Panam Bogiem.
 2. Dzisiaj o 17:15 nieszpory kolędowe połączone z koncertem kolęd w wykonaniu Żeńskiego Zespołu Wokalnego "Cantemus Domino". Serdecznie zapraszamy.
 3. Msza święta szkolna we wtorek o 17:00. Zapraszamy na nią wszystkie dzieci, a szczególnie z klas trzecich.
 4. We wtorek przypada Święto Nawrócenia świętego Pawła Apostoła.
 5. Msza św. w intencji zamordowanego ks. Jana Frenzla i pomordowanych miechowiczan w środę o 18:00.
 6. W środę o 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu ze śpiewem uwielbienia. O 18:45 zapraszamy na ćwiczenie pieśni.
 7. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy drugiej szkoły średniej we wtorek i czwartek o godz. 19:00.
 8. W czwartek o 17:30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek o 17:30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 9. Przypominamy, że upłynęła kadencja Parafialnej Rady Duszpasterskiej i należy dokonać wyboru nowej. Do przyszłej niedzieli 30 stycznia oczekujemy na wasze propozycje kandydatów do nowej rady. Do skarbony za ławkami można wrzucać kartki z propozycją  kandydatów do rady. Prosimy, aby na kartce wpisać imię i nazwisko oraz adres zamieszkania kandydata. Prosimy, aby wskazywać osoby wierzące i praktykujące, cieszące  się szacunkiem w otoczeniu, które swoją wiedzą i doświadczeniem byłyby pomocne w kształtowaniu życia parafialnego.
 10. Przypominamy i bardzo prosimy, aby przebywając w kościele zasłaniać usta i nos maseczką, a do Komunii św., aby najpierw podchodziły osoby przyjmujące Ją na rękę, a za nimi ci, którzy przyjmują Komunię świętą do ust.
 11. Sprzątanie kościoła w piątek po wieczornej Mszy świętej. Bardzo prosimy o pomoc chętne panie i panów i bardzo dziękujemy za dotychczasową ofiarną pracę.
 12. Na stoliku pod chórem kościoła i w zakrystii jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 8 zł.
 13. Taca dzisiejsza jest przeznaczone na zakup węgla, a z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary, także te przelewami bankowymi, składamy serdeczne "Bóg zapłać".