Parafia Bożego Ciała Bytom - Miechowice
Projekt i wykonanie: asws 2010
OGŁOSZENIA  PARAFIALNE (9 czerwca 2019 r.)

 1. Dziś przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, a jutro Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze święte w tym dniu o 8:00 i 18:00.
 2. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa od dziś aż do piątku o 17:30, a w sobotę o 16:30. Serdecznie na nie zapraszamy.
 3. Msza św. w intencji ks. wikarego Adama Jasiurkowskiego z okazji jego urodzin w poniedziałek o 18:00. Serdecznie was wszystkich na nią zapraszamy, a w szczególności ministrantów i marianki oraz młodzież, którą Ksiądz uczy i się opiekuje.
 4. W czwartek przypada Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana, a w przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy ona czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
 5. Msza św. w intencji czcicieli Matki Bożej Fatimskiej we czwartek o 8:00, a po wieczornej Mszy świętej Różaniec Fatimski, na który serdecznie zapraszamy.
 6. Katolicka Poradnia Małżeńska czynna w środę o 18:00.
 7. Zbiórka Dzieci Maryi przed Bożym Ciałem i odpustem w najbliższą sobotę o 10:00 w domu katechetycznym. 
 8. Nauki przedślubne dla narzeczonych w sobotę o 18:00 (tematy: Małżeństwo sakramentem i Etyka życia małżeńskiego).
 9. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować dyrekcji i gronu pedagogicznemu ZSO nr 5 w Miechowicach za pomoc w organizacji Nocnego Czuwania Młodych, które odbyło się w nocy z piątku na sobotę.
 10. Młodzież zapraszamy na Festiwal Życia, który odbędzie się w Kokotku k/Lublińca w dniach 8 – 14 lipca br. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Adama Jasiurkowskiego
 11. Serdeczne "Bóg zapłać" wszystkim, którzy pomagają w sprzątaniu kościoła. Prośba o pomoc także w piątek o 18:30. 
 12. W zakrystii jest do nabycia „Gość Niedzielny” w cenie 5 zł za sztukę.
 13. Kolekty dzisiejsza i z przyszłej niedzieli są przeznaczone na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary, także te przelewami bankowymi, składamy serdeczne "Bóg zapłać".