Parafia Bożego Ciała Bytom - Miechowice
Projekt i wykonanie: asws 2010

OGŁOSZENIA PARAFIALNE (5 lipca 2015 r.)

  1. Dzisiaj nie będzie nieszporów. Zamiast nieszporów po Mszy św. wieczornej około godziny 19:00, nastąpi przywitanie pielgrzymów naszej parafialnej pielgrzymki z Piekar Śl. oraz nabożeństwo dziękczynne. Serdecznie zapraszamy. 
  2. Przypominamy, że przez okres wakacji w dni powszednie Msze św. poranne są  sprawowane o 7:30, a w niedziele nie ma Mszy św. o 16:00. Prosimy także, aby w czasie wakacji ze spowiedzi św. korzystać wcześniej - przed Mszą św., gdyż potem księża udają się do ołtarza.
  3. W czwartek po Mszy św. wieczornej nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
  4. Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek po Mszy św. wieczornej.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek od 18:30 do 20:00, w środę od 17:30 do 18:00 i w sobotę od 16:00 do 17:00.
  6. Katolicka Poradnia Małżeńska w lipcu i w sierpniu jest nieczynna.
  7. Na półkolonie dla dziewczynek w wieku 7 - 15 lat zapraszają marianki naszej parafii w najbliższym tygodniu, od 6 do 10 lipca (od poniedziałku do piątku) od 8:30 do 13:00. Gwarantowana frajda pod okiem specjalistek od dobrej zabawy. Półkolonie są bezpłatne i nie trzeba się na nie zapisywać. Osoby chcące wesprzeć organizację proszone są o kontakt z księdzem Marcinem.
  8. Rodzinny spływ kajakowy zakończony grillem odbędzie się w najbliższą sobotę  - 11 lipca. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 8:45. Koszt to 35 zł. od osoby. Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania spływu przy złej pogodzie.
  9. Gość Niedzielny oraz Mały Gość dla dzieci są do nabycia w zakrystii – zachęcamy!
  10. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego, a z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

ks. Henryk Oleś - Proboszcz