Parafia Bożego Ciała Bytom - Miechowice
Projekt i wykonanie: asws 2010
Zespół muzyczny „Wezwani do chwały” jest grupą dorosłych i młodzieży, która chwali Boga swoim śpiewem i grą na instrumentach (gitary, skrzypce, cajon). Początkiem zespołu jest wspólnie poprowadzona adoracja Najświętszego Sakramentu w 2016 roku, ale wielu spośród nas już wcześniej udzielało się muzycznie w naszej parafii, np. we wcześniej istniejącym zespole młodzieżowym czy Żeńskim Zespole Wokalnym. Śpiewamy na comiesięcznych adoracjach Najświętszego Sakramentu (zazwyczaj w trzecią środę miesiąca po wieczornej Mszy świętej) i innych nabożeństwach, od czasu do czasu na niedzielnej Mszy świętej o godzinie 11:30, a także przygotowujemy koncerty, np. pieśni wielkanocnych czy kolęd i pastorałek.

Bardzo serdecznie zapraszamy do naszego grona wszystkich od V klasy szkoły podstawowej wzwyż, którzy razem z nami chcieliby śpiewać i grać na chwałę Boga.

Spotykamy się w salkach katechetycznych co dwa tygodnie w poniedziałki w godzinach 18:40-20:10. (Przed przyjściem najlepiej skontaktować się z nami mailowo w celu ustalenia, w który poniedziałek mamy próbę :-))
 
Prowadząca:
Kasia Jagielska kasiaajagielska@gmail.com


Galeria:
A teraz z cyklu "wspomnień czar"...

..."tacy byliśmy jeszcze wczoraj" - czyli "dużo nas do pieczenia chleba"

Wezwani do chwały

... a tacy jeszcze chwilę wcześniej - czyli "piękni i młodzi" :-)
Zespół Młodzieżowy Boże Ciało Miechowice
załączniki: rozmiar pliku
Kolęda dla nieobecnych8 121 kB
Nadejdzie dzień2 941 kB
Po warsztatach muzycznych2 445 kB
Praise Adonai2 876 kB
Surrexit4 754 kB
Uciekali3 974 kB
Ukojenie4 300 kB
Zmartwychwstał Pan7 024 kB