Parafia Bożego Ciała Bytom - Miechowice
Projekt i wykonanie: asws 2010
Kwiecień już niemal się kończy, ale jego ostatnie kilkanaście dni wystarczy, aby dwukrotnie spotkać się w ramach prowadzonego od września cyklu spotkań o Kościele "Aby stanowili jedno".


Już dziś o 18:45 zapraszamy do naszego kościoła na katechezę dla dorosłych pn. "Zwołani przez jednego Pana - o wspólnotowości Kościoła". Spotkanie poprowadzi tradycyjnie Marta Giglok-Kozłowska.



W ostatni kwietniowy wtorek zachęcamy natomiast, by spotkać Zmartwychwstałego na Drodze Światła.
Nabożeństwo poprowadzi zespół "Wezwani do chwały" wraz z ks. Tomaszem Wolnikiem. Prosimy, aby przynieść ze sobą świece.
Wtorek, 28 kwietnia, godz. 19:15.



Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia.