Parafia Bożego Ciała Bytom - Miechowice
Projekt i wykonanie: asws 2010
Już w najbliższą środę rozpoczynamy w naszej parafii cykl spotkań o Kościele, skierowany do dorosłych parafian, chcących pogłębić swoją wiarę, nazwany "Aby wszyscy stanowili jedno". W każdym miesiącu będziemy proponowali katechezę dla dorosłych, spotkanie biblijne oraz wieczór uwielbienia z rozważaniem Słowa. 

Plan wrześniowych spotkań:



Krótko o odpowiedzialnych za tę inicjatywę:

Ks. Tomasz Wolnik - wikary naszej parafii. 100% życzliwości, 200% zaangażowania. Absolwent dwuletniej Szkoły Duszpasterzy Młodzieży na Akademii Katolickiej w Warszawie, aktualnie uczestnik Szkoły Wychowawców Seminariów Duchownych Diecezjalnych i Zakonnych, prowadzonej przez Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów w Krakowie. Człowiek starający się żyć na co dzień Słowem Bożym i uwielbiający dzielić się swoim doświadczeniem wiary.

Marta Giglok-Kozłowska - magister teologii z licencjatem kanonicznym z dogmatyki. W latach 2012 - 2019 prowadziła zajęcia z dogmatyki i duchowości na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (w tym zajęcia z seminarzystami Wyższego Seminarium Duchownego w Katowicach), i w Centrum Formacji - Studium Wiary w Katowicach oraz zajęcia z muzyki kościelnej w Ośrodku Formacji Diakonów Stałych Archidiecezji Katowickiej. Prowadząca zeszłoroczne konferencje w ramach wieczorów kongresowych w naszej parafii w czasie Kongresu Eucharystycznego Diecezji Gliwickiej. 

Zespół "Wezwani do chwały" - grupa dorosłych, kochających śpiew i muzykę, już od 10 lat przez swoją posługę próbujących przybliżać ludzi do Boga. Zaangażowany w comiesięczne adoracje Najświętszego Sakramentu w naszej parafii, choć nie ograniczający się tylko do nich. Kierowany delikatną, acz konsekwentną ręką przez Katarzynę Jagielską. 


Bardzo serdecznie zapraszamy.

załączniki: rozmiar pliku
plan_spotkan_-_wrzesien.pdf7 765 kB